Par mums

Kas ir Uzzini - Iepazīsti?

Sazinies ar mums

Ārpustelpu pasākumu organizatore un vadītāja, “Uzzini – Iepazīsti” kodols – Zaiga Kaire, tālr. nr. 29779168, [email protected]

 

Mūsu vērtības un darbi

Esam zinātkāri cilvēki, kas patiesi mīl dabu. Vēlamies ar Jums dalīties savās zināšanās, pieredzē un informācijā par skaistām vietām Baltijā, kā arī doties kopīgos piedzīvojumos dabā – iepazīt, uzzināt un izbaudīt kopīgos pārgājienos un pasākumos.

Zināšanas kopā audzējam arī erudīcijas spēlēs, kurās ir iespēja pārbaudīt sevi, uzzināt daudz jauna, iepazīt savus komandas biedrus un labi pavadīt laiku. Organizējam gan privātos pasākumus, gan publiskos pasākumus krogos/kafejnīcās, kā arī on-line attālinātās spēles! Edudīcijas jeb prāta spēles ir arī ir lieliska sastāvdaļa korporatīvajos saliedēšanas pasākumos, ko var apvienot gan ar laisku atpūtu, gan pārgājienu, gan jebko citu, t.sk.,  on-line pasākumos.

 

“Uzzini – Iepazīsti” dibinātāja Zaiga Kaire

Ekstraverta personība, kas enerģiju gūt gan no dabas, gan no cilvēkiem, gan no darbošanās un zināšu nodošanas. Viņa uzskata, ka dabas radītais ir pārāks par cilvēka darināto. Kad viņa kolēģiem un draugiem stāstījusi par piedzīvoto savos personiskajos ceļojumos, tie mudinājuši ar šo informāciju dalīties. Rezultātā tapa Facebook lapa “Uzzini, iepazīsti.” Tajā publicēti materiāli gan par interesantiem procesiem un norisēm dabā, par ainaviskām un skaistām vietām, kā arī par maršrutiem, objektiem. Informāciju pamatā ievieto no saviem pašas materiāliem – kā foto, tā video. Neliels ieskats Zaigas video Youtube kanālā. 

 

Share This