Par mums

Kas ir Uzzini - Iepazīsti?

Sazinies ar mums

Sazinies ar “Uzzini – Iepazīsti” dibinātāju Zaigu Kairi, zvanot uz tālruņa numuru 29779168 vai rakstot vēstuli uz [email protected]

 

Mūsu vērtības un darbi

Esam zinātkāri cilvēki, kas patiesi mīl dabu. Vēlamies ar Jums dalīties savās zināšanās, pieredzē un informācijā par skaistām vietām Baltijā. Tāpat arī gribam aizvest Jūs ekskursijās un pārgājienos, kas ļaus iepazīt gan dzimto zemi, gan kaimiņzemes.

Zināšanas kopā audzējam arī prāta spēlēs, kur ir iespēja pārbaudīt sevi, uzzināt daudz jauna, iepazīt savus komandas biedrus un labi pavadīt laiku. Organizējam prāta spēles kultūras namos, kafejnīcās un krogos. Tās ir arī ir lieliska sastāvdaļa korporatīvajos saliedēšanas pasākumos, ko var apvienot gan ar laisku atpūtu, gan pārgājienu vai ekskursiju.

 

“Uzzini – Iepazīsti” dibinātāja Zaiga Kaire

Zaiga Kaire ir ekstraverta personība, kas enerģiju saņem ne tik daudz no cilvēkiem, vairāk – no dabas. Viņa uzskata, ka dabas radītais ir nesalīdzināmi pārāks par cilvēka darināto. Kad viņa kolēģiem un draugiem stāstījusi par piedzīvoto savos personiskajos ceļojumos, tie mudinājuši ar šo informāciju dalīties. Rezultātā tapa Facebook lapa “Uzzini, iepazīsti.” Tajā publicēti materiāli par interesantām vietām, kas ir grūti atrodamas vai par kurām internetā ir maz informācijas. Un drīz vien tika organizēta pirmā ekskursija septiņiem dalībniekiem.

Šobrīd Zaiga rīko ne vien ekskursijas, bet arī prāta spēles un korporatīvos pasākumus.

Share This