Erudīcijas spēles

Viktorīnas, prāta spēles

Erudīcijas spēles – gan individuālās, gan komandu spēles, kurās ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas, uzzināt ko jaunu, sajust sacensību garu un lieliski pavadīt laiku ar draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem.

 Organizējam spēles gan organizācijām korporatīvajos pasākumos, gan individuālām ballītēm, gan arī publiskos pasākumus, gan online erudīcijas spēles, kur aicināts ikviens interesents!

 Četru gadu garumā esam vadījuši simtiem spēles un daudzus korporatīvos pasākumus.

 Nav jābaidās, ka šis pasākums ir tikai erudītiem. Jautājumi ir par ļoti dažādām tēmām un ar dažādu sarežģītību – būs interesanti gan erudītiem, gan tiem, kas vienkārši vēlas uzzināt ko jaunu aizraujošā veidā. Komandu spēlēs nudien darbojas princips 2+2=5, jo liekot prātus kopā un sadarbojoties komandā, rezultāti būs pārsteidzoši!

 VASARA 2020 – katru otro trešdienu plkst. 18:30 un 21:00 notiek erudīcijas spēles (prāta spēles) online vidē – katru nedēļu 50 jauni jautājumi par visdažādākajām spēlēm! Tev nepieciešams tikai telefons, planšete vai dators ar interneta pieslēgumu Spēles ilgums ~35-40 minūtes. Viena vakara ievaros tiek izspēlēti vienādi jautājumi, tādēļ, izvēlies sev ērtāko laiku un pievienojies. Pieteikšanās spēlei ir biļetes iegāde. Apmēram stundu pirms spēles sākuma tiks nosūtīts pieejas links un kods uz spēli. Vairāk informācijas mūsu Facebook lapā Uzzini, Iepazīsti pasākuma aprakstā https://www.facebook.com/events/679819549536261/

 Par aktuālajiem publiskajiem pasākumiem vairāk informāciju meklē ŠEIT.

Share This