Erudīcijas spēles – gan individuālās, gan komandu spēles, kurās ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas, uzzināt ko jaunu, sajust sacensību garu un lieliski pavadīt laiku ar draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem.  Organizējam spēles gan organizācijām korporatīvajos pasākumos, gan individuālām ballītēm, gan arī publiskos pasākumus, gan online erudīcijas spēles, kur aicināts ikviens interesents!  Piecu gadu garumā esam aizvadījuši simtiem spēles un daudzus korporatīvos pasākumus.  Nav jābaidās, ka šis pasākums ir tikai erudītiem. Jautājumi ir par ļoti dažādām tēmām un ar dažādu sarežģītību – būs interesanti gan erudītiem, gan tiem, kas vienkārši vēlas uzzināt ko jaunu aizraujošā veidā.

 Komandu spēlēs nudien darbojas princips 2+2=5, jo liekot prātus kopā un sadarbojoties komandā, rezultāti būs pārsteidzoši!  

BEZMAKSAS SPĒLES 2021 – 5., 6., 7. un 8.janvārī – LATVIJAS KAIMIŅVALSTIS: Igaunija, Lietuva, Krievija un Baltkrievija. Pievienoties un spēlēt var jebkurš! Spēles sākums katru dienu plkst. 21:00. Apraksts Facebook. Pieejas saites:

Igaunija, 05.01. pieeja: https://myQuiz.org/i/639874
Lietuva, 06.01. pieeja: https://myQuiz.org/i/639879
Krievija, 07.01. pieeja: https://myQuiz.org/i/639884
Baltkrievija, 08.01. pieeja: https://myQuiz.org/i/639886

PRĀTA LIDOJUMS 2021 – katru otrdienu 21:00 notiek erudīcijas spēles online vidē – katru nedēļu 50 jauni jautājumi par visdažādākajām spēlēm! Tev nepieciešams tikai telefons vai planšete, vai dators ar interneta pieslēgumu Spēles ilgums ~30minūtes. Pieteikšanās spēlei ir biļetes iegāde. Apmēram 30 min. pirms spēles sākuma tiks nosūtīts pieejas links un kods uz spēli. Vairāk informācijas mūsu Facebook lapā pasākuma aprakstā. Par aktuālajiem publiskajiem pasākumiem vairāk informāciju meklē ŠEIT.

Share This