BEZMAKSAS ONLINE SPĒLES – ik pa laikam organizējam bezmaksas erudīcijas spēles, kurās var piedalīties ikviens! Ir gan atsevišķas tematiskās spēles, gan spēļu sērijas (piemēram, Latvijas novadi vai Latvijas kaimiņvalstis – par katru novadu/valsti viens vakars ar 50 jautājumiem). Spēles organizējam bez maksas, tomēr, tas ir gan mūsu laiks, gan tehniskais nodrošinājums un izmaksas, tādēļ, priecāsimies, ja novērtēsiet ar paldies, share Facebook vai brīvprātīgu maksājumu par spēlēm. Katrā spēlē 50 jautājumi, kas tiek izspēlēti 30 minūtēs, spēles sākums vienmēr plkst. 21:00.

 

Tuvākās bezmaksas spēles (ja vēlies mūs atbalstīt un ziedot par bezmaksas spēļu gatavošanu, to var izdarīt TE)

 

PRĀTA LIDOJUMS 2021 – katru otrdienu 21:00 notiek erudīcijas spēles online vidē – katru nedēļu 50 jauni jautājumi par visdažādākajām spēlēm! Tev nepieciešams tikai telefons vai planšete, vai dators ar interneta pieslēgumu Spēles ilgums ~30minūtes. Pieteikšanās spēlei ir biļetes iegāde. Apmēram 30 min. pirms spēles sākuma tiks nosūtīts pieejas links un kods uz spēli. Vairāk informācijas mūsu Facebook lapā pasākuma aprakstā. Par aktuālajiem publiskajiem pasākumiem vairāk informāciju meklē ŠEIT.

 

ERUDĪCIJAS SPĒLES KLĀTIENĒ VAI ON-LINE uzņēmumiem, ģimenēm vai draugu kompānijām –  gan individuālās, gan komandu spēles, kurās ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas, uzzināt ko jaunu, sajust sacensību garu un lieliski pavadīt laiku ar draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem.  Organizējam spēles gan organizācijām korporatīvajos pasākumos, gan individuālām ballītēm, gan arī publiskos pasākumus, gan online erudīcijas spēles, kur aicināts ikviens interesents!  Piecu gadu garumā esam aizvadījuši simtiem spēles un daudzus korporatīvos pasākumus.  Nav jābaidās, ka šis pasākums ir tikai erudītiem. Jautājumi ir par ļoti dažādām tēmām un ar dažādu sarežģītību – būs interesanti gan erudītiem, gan tiem, kas vienkārši vēlas uzzināt ko jaunu aizraujošā veidā.

 

 Komandu spēlēs nudien darbojas princips 2+2=5, jo liekot prātus kopā un sadarbojoties komandā, rezultāti būs pārsteidzoši!  

 

 

Share This