PRĀTA LIDOJUMS 2024 – katru otro trešdienu (21.februāris, 6.marts, 20.marts, 3.aprīlis, 17.aprīlis un 8.maijs, trešdiena (1.maiju izlaižam, jo svētki un īsā nedēļa) Krasta ielas LIDO, Krasta ielā 76, Rīgā.

GUDRĀKS PAR GUDRU 2024 – katru otro otrdienu (29.janvāris, 23.janvāris, 6.februāris, 20.februāris, 5.marts, 19.marts, 2.aprīlis, 16.aprīlis) krodziņā Vecais Pēteris, Ūnijas ielā 76, Rīgā

 

Erudīcijas spēles jebkuram. Erudīcijas un prāta asināšanas spēles komandām (3-6 cilvēki). Gan iesācējiem, gan erudītiem! Nejūties pietiekami gudrs lai piedalītos? Nieki! Šīs spēles ir kā radītas, lai uzzinātu ko jaunu, mācītos, brīnītos un omulīgā, draudzīgā gaisotnē pavadītu tumšos ziemas vakarus.

KĀ TAS NOTIEK? Komandas savā starpā sacenšas, mēģinot katrā spēles raundā iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Tēmas – ļoti dažādas, par jebko, gan tematiskās kārtas, gan miksēto jautājumu kārtas.

SAREŽĢĪTĪBA – nav jābaidās, ka šis pasākums ir tikai erudītiem. Turklāt, darbs komandā dos papildus efektu, jo kaut ko vienmēr kāds zina un liekot kopā prātus, efekts būs pārsteidzošs!

KOMANDA: 3-6 cilvēki.

CIKOS: pulcējamies no 18:00, un sākam izaicināt prātu tieši 18:30, un līdz 21:00

MAKSA – 5 EUR/cilv. (minimālā maksa komandai 20EUR. Galdiņa rezervācija notiek veicot priekšapmaksu par rezervāciju = nopērkot biļeti. Apmaksa https://uzzini-iepazisti.lv/products/

 

 

ERUDĪCIJAS SPĒLES KLĀTIENĒ VAI ON-LINE uzņēmumiem, ģimenēm vai draugu kompānijām –  gan individuālās, gan komandu spēles, kurās ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas, uzzināt ko jaunu, sajust sacensību garu un lieliski pavadīt laiku ar draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem.  Organizējam spēles gan organizācijām korporatīvajos pasākumos, gan individuālām ballītēm, gan arī publiskos pasākumus, gan online erudīcijas spēles, kur aicināts ikviens interesents!  Astoņu gadu garumā esam aizvadījuši simtiem spēles un daudzus korporatīvos pasākumus.  Nav jābaidās, ka šis pasākums ir tikai erudītiem. Jautājumi ir par ļoti dažādām tēmām un ar dažādu sarežģītību – būs interesanti gan erudītiem, gan tiem, kas vienkārši vēlas uzzināt ko jaunu aizraujošā veidā.

 

 Komandu spēlēs nudien darbojas princips 2+2=5, jo liekot prātus kopā un sadarbojoties komandā, rezultāti būs pārsteidzoši!  

 

 

Share This